Розділи

28.10.19

Історія становлення освітнього центру "Школа успіху"


1.     Роздуми про багатоваріантність професійної самореалізації.
  


2. Бажання надати ніжинцям якісну освіту шляхом упровадження авторських методик.
  

3.     Зародження ідеї створити власний бізнес після того, як увійшла в ТОП-50 найкращих учителів України (Національна освітня премія «Global Teacher Prize Ukraine – 2017»).
  

4.     Участь у проекті Міжнародної організації з міграції «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» (Чернігів, травень 2018).

5.     Розробка бізнес-плану в рамках конкурсу  (Програма надзвичайних ситуацій та стабілізації Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні) (Чернігів, травень-червень 2018 р.).

6.     Отримання гранту (20 000 грн.) від Німецького банку розвитку (Програма надзвичайних ситуацій та стабілізації Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні) (Чернігів, червень 2018 р.).

7.     Візуалізація своєї цілі та розміщення її в піраміді мрій на ІV Національній (не)конференції для шкільних педагогів Edcamp Ukraine  (Харків, 2-3 липня 2018 р.).


8.     Реклама освітнього центру «Школа успіху». Набір груп для поглибленого вивчення української мови та літератури (липень-серпень 2018 р.).


9.     Створення сайту «Школа успіху» https://successnizhin.blogspot.com/, сторінок у соцмережах.
 
10. Відкриття освітнього центру «Школа успіху» (25 серпня 2018 р.). Мета – підготувати учнів до ЗНО з української мови та літератури, допомогти пізнати власне «Я», досягти мети.




11. Інтерактивне вивчення української мови та літератури з учнями 5-11 класів у «Школі успіху».










12. Увійшла в ТОП-50 найкращих учителів України (Національна освітня премія «Global Teacher Prize Ukraine – 2018»).



13. Створення «Клубу щасливих освітян» (вересень 2018 р.). Мета – допомогти освітянам забути про проблеми, оволодіти мистецтвом щастя, пізнати й полюбити себе, навчити активно й цікаво відпочивати. «Недільні посиденьки»: ): «Як полюбити себе?», «Зміни № 1: рух – це життя», «Зміни № 2: бути красивою – це мистецтво», «Зміни  №3: «Будуємо мости» з друзями», «Арттерапія як засіб віднайдення внутрішньої та зовнішньої гармонії», «Визначення пріоритетів у житті сучасного педагога», «Мистецтво кулінарії, або Як бути щасливими без інтернету й телефону».




14. Проведення безкоштовних психологічних тренінгів для учнів «Школи успіху» (2018 р.).




15.  Проведення тренінгів для вчителів міста: «Як полюбити себе?» (02.09.18), «Як створити власний бізнес?» (23.09.18), «Інноваційні методи навчання покоління Z» (10.11.19), «Використання онлайн-ресурсів в освітньому просторі» (10.02.19), «Як виховати учня-новатора?» (09.10.19).


 16. Поширення авторських інновацій у групі ФБ «Цікавинки на урок».







17. Проведення майстер-класу в режимі онлайн на практичному інтенсиві освітнього проекту «На урок» «Технологія створення навчальних відеороликів» (Харків, березень 2019 р.) .
  


18. Проведення вебінару на платформі «Всеосвіта» «Особливості використання флешкарток у процесі вивчення української мови та літератури» (Київ, березень 2019 р.).
 
19.  Проведення майстер-класу «Інноваційні підходи до формування життєстійкості старшокласників у процесі вивчення української мови та літератури» для учасників афілійованої (не)конференції міні-EdCamp Чернігів   (Чернігів, 2018 р.).






20.  Проведення майстер-класу «Технологія формування позитивного мислення старшокласників засобами української літератури» для учасників афілійованої (не)конференції mini-EdCamp Konotop  (Конотоп, 2018 р.).


21.  Проведення майстер-класу «Інтерактивні прийоми формування позитивного мислення старшокласників. Зарубіжні освітні тренди» для учасників ПедХабу (Ніжин, червень 2018 р.).




22. Проведення майстер-класу «Мистецтво відпочинку проактивного вчительства» для учасників Mini-EdCamp Kiev «Ідеальна школа: параметри вимір» (Київ, 1 листопада 2018 року).

 


23. Проведення майстер-класу «Використання метафоричних карток у навчально-виховному процесі як засіб формування успішної особистості учня» для учителів м. Суми (Суми, 15 грудня 2018 р.).




24.  Проведення майстер-класу «Формування психологічної готовності старшокласників до ЗНО на уроках української літеартури» для учасників (не)конференції міні-EdCamp «Новий формат освіти: мистецтво вчити та вчитися» (Ніжин, 18 травня 2019 р.).



25. Участь у проекті від ГО «Ініціатива в дії» «Ранковий кави аромат»



26. Участь у проекті «БомбеЗНО» (Чернівці, Кам’янка, 2019 р.).





27. Вивчення системи освіти Польщі (разом із учасниками ГО «Ініціатива в дії») (6-13 травня 2019 р.)


28. Благодійна діяльність: друк збірника «Інноваційний Олімп освітян України», підтримка проектів «Молодь дебатує», «Літня школа для освітян України», міні-EdCamp Nizhyn.



  
29. Мовний десант «Школи успіху» (пояснення змін в українському правописі жителям міста)




30. Набір учнів до «Школи успіху» для поглибленого вивчення математики та фізики.


31.  Святкування першої річниці освітнього закладу «Школа успіху».




32.  Участь у Національній освітній премії «Global Teacher Prize Ukraine – 2019»).



33. Розробка онлайн-курсів з української мови та літератури.




34.  Рефлексія власної професійної діяльності.