Розділи

Про Тетяну Бутурлим

 БУТУРЛИМ ТЕТЯНА ІВАНІВНА

ü Кандидатка педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

ü Директорка авторського освітнього центру «Школа успіху»; учителька української мови та літератури «Школи успіху» та Дистанційного ліцею «Vega», «Меридіан», викладачка EdCamp-академії; сертифікована тренерка НУШ.

ü Голова громадської організації «Крок до зіркової мрії».

ü Учасниця всеукраїнських проєктів: «Освітній СУП», «Демократична школа», «Освіта для кожного», «Бомбе ЗНО».

ü Експертка з ґендерних питань (у 2013 р. захистила кандидатську дисертацію «Формування ґендерної культури старшокласників у процесі вивчення української літератури» (13.00.07 – теорія і методика виховання).

ü Півфіналістка Національної освітньої премії «Global Teacher Prize Ukraine» (2017 р., 2018 р., 2021 р.), фіналістка Усеукраїнської премії «Герої малого бізнесу» (2021)Усеукраїнського освітньо-методологічного відбору «Родовід Учитель» (2022 р., 2023 р.).

ü Організаторка заходів для освітян (вебінарів, онлайн-практикумів, конкурсів, онлайн-івентів).

ü Координаторка Міжрегіонального етапу німецько-українського конкурсу «Молодь дебатує» (2018), Усеукраїнської науково-практичної конференції «Українська та світова література в сучасному контексті» (2012 –2015 рр.).

ü Авторка та координаторка 1всеукраїнських та міжнародних проєктів: Міжнародний онлайн-батл «Як дітям війни досягнути успіху в майбутньому» (2023), Міжнародний благодійний WEPIE-event для освітян «Інноваційні практики у світовому освітньому процесі: навчання без кордонів» (2022), Усеукраїнський онлайн-практикум "Як сформувати в дітей війни віру у світле майбутнє, бажання й уміння вчитися?" (2022), Усеукраїнський проєкт для дітей війни «Патріотичний урок української мови» (2022), Усеукраїнський благодійний проєкт для дітей війни «Вивчаймо орфографію разом» (2022), Усеукраїнський онлайн-івент «Освітня батл-дипломатія: крок до взаєморозуміння» (2021), Усеукраїнський проєкт «Створення колективного посібника в онлайн-просторі» (2021), проєкт для освітян Ніжина та Ніжинського р-ну «Клуб щасливих освітян» (2018-2020), Усеукраїнський проєкт «Літня школа для освітян України» (2019), Усеукраїнський проєкт «Інноваційний Олімп освітян України» (2018-2020), Усеукраїнський онлайн-практикум «Як сформувати в дітей війни віру у світле майбутнє, бажання й уміння вчитися?» (2022), Усеукраїнський проєкт для дітей війни «Патріотичний урок української мови» (травень, грудень 2022 р.), Усеукраїнський проєкт для дітей війни «Готуймося до 5 класу разом» (2022), Усеукраїнський проєкт для дітей війни «Готуймося до НМТ разом» (2023), Усеукраїнський проєкт «Розмальовую своє життя яскравими фарбами» (2023).

ü Авторка 136 онлайн-курсів, 17 тренінгів, 20 майстер-класів, 84 вебінарів (від ОЦ «Школа успіху»,  ТОВ «Літера ЛТД», Atoms Hub, ГО «РУХ Освіта», ТОВ «Академія інноваційного розвитку освіти»), 16 семінарів для вчителів України.

ü Призер 45 освітянських всеукраїнських та обласних конкурсів.

ü Учасниця 72 конференцій та 20 (не)конференцій, 22 тренінгових програм. 

ü Авторка й тренерка 26 онлайн-курсів, 5 навчальних програм з української мови та літератури, 96 відеоуроків та 110 онлайн-ігор, розміщених на авторському ютуб-каналі.

ü Авторка та спікерка 93 вебінарів від ОЦ «Школа успіху», ТОВ «Літера ЛТД», Atoms Hub, ГО «РУХ Освіта», ТОВ «Академія інноваційного розвитку освіти», 27 тренінгів (10 – від ОЦ «Школа успіху», 17 – від ГС «Освіторія», 15 семінарів, 20 майстер-класів для освітян України – від Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради).

ü Спікерка 74 конференцій та 20 (не) конференцій.

ü Вивчала проблеми ґендерного насилля в Польщі в рамках реалізації Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄС-ПРООН (Польща, 2011 р.), методику проведення дебатів «Jugend debattiert» (Німеччина, 2018 р.). Також досліджувала систему освіти різних країн (освітня подорож до Польщі із членами ГО «Ініціатива в дії» та «ПедХаб – Ніжин» (Олькуш, Краків, 2019 р.), освітня подорож до країн Європи (Польщі, Австрії, Словаччини, Німеччини) (Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки, 2019 р.).

ü Спікерка V Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014», VШ Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій (2018), зимової сесії «Web-STEM-школа» (2018).

ü Авторка 147 статей, 2посібників (5 - у співавторстві): «Органайзер учителя НУШ (інноваційний підхід до викладання української мови в 5 класі)», «Знай українську! (сучасний підхід у підготовці до ЗНО)», «Пізнай мистецтво художнього слова» (сучасний підхід у підготовці до ЗНО)», «Шлях до самоактуалізації (Ч. І)», «Практикум із самовиховання», «Сімейно орієнтований підхід та інтегровані соціальні служби як складові системи гейткіпінгу», «Ґендерне позиціонування в українській літературі 70-90 років ХІХ ст. (на матеріалах творчості І. Нечуя-Левицького та Панаса Мирного)», «Ґендерна теорія в таблицях і схемах», «Застосування ґендерного підходу  в процесі вивчення  української літератури», «Шлях до самоактуалізації», «Формування позитивного мислення старшокласників у процесі вивчення сучасної української літератури», «Підготовка учнів до ЗНО (узагальнення вивченого матеріалу з української літератури: інтерактивні вправи)», «Читацький щоденник з української літератури», «Експрес-завдання з української літератури», «Експрес-тести з української мови», «Флешкартки з української літератури», «Флешкартки з української мови», «Підготовка учнів до ЗНО (українська література, 11 клас)», «Підготовка учнів до ЗНО (українська література, 10 клас)», «Підготовка учнів до ЗНО (українська література, 9 клас)».

ü Редакторка збірників матеріалів «Інноваційний Олімп освітян України», «Українська та зарубіжна література у світовому контексті».

ü Призер 47 конкурсів для освітян. 

Немає коментарів:

Дописати коментар