Розділи

Візитівка Тетяни Бутурлим

 
 Пишаюся тим, що я – Учитель! Своє серце та свою енергію віддаю дітям! Не шкодую на роботу ні сил, ні здоровя, адже це та діяльність, яка приносить мені задоволення. Чоловік каже: «Я думав, що ти після захисту кандидатської дисертації заспокоїшся, а тебе ще більше понесло». У багатьох після цієї знаменної події наступає депресія. Я боялася цього найбільше, адже після тріумфу дуже складно переживати поразку й розчарування (до цього в мене буд досвід 1,5-річної депресії). Тому відразу активізувала свої енергетичні ресурси й реалізувала власні творчі ініціативи, перебуваючи на посаді звичайного вчителя ліцею (не інституту чи університету (хоча 2 р. усе ж таки мені вдалося попрацювати за сумісництвом в альма-матер)). За період 2005-2019 рр. зробила багато, але не зупинюся на тому, що я найбільше ціную, спогади про що навіюють мені віру в професію вчителя (хоч і з малою зарплатою). Тепер я вчитель-інноватор, підприємець, організатор освітніх заходів, науковець тощо. Моя мета як педагога – трансформувати сучасну систему освіти, зробити її більш якісною й доступною; навчити учнів цікавих прийомів сприймання, розуміння, запам’ятовування, узагальнення та відтворення вивченого матеріалу. Намагаюся реформувати методику навчання та виховання сучасної молоді, підштовхую до цього багатьох, надихаю, окрилюю. Саме про це розповіла в реаліті-шоу від "Global Teacher Prize Ukraine" та "Освіторії" (22.04.2021 р.). Отож список моїх найбільших досягнень:

1. Була завжди відмінницею, активісткою, спортсменкоюу центрі уваги. Маю професію не лише філолога, а й практичного психолога, що дуже мені допомагає в житті та професійній діяльності.

2. Захистила канд. дисертацію, працюючи в Ніжинському обласному педагогічному ліцеї на 1,5 ставки та маючи першокласника.

3. Три роки тому створила авторський світній центр «Школа успіху», отримавши грант та вклавши власні кошти. Для учнів й учителів Ніжина та всієї України пропоную такі види послуг: підготовка учнів 5-11 класів до ЗНО з української мови та літератури у формі групових та індивідуальних занять, психологічні консультації (онлайн, офлайн), написання посібників, розробка авторської наочності до занять, вебінари, онлайн-курси для освітян, майстер-класи для батьків та вчителів щодо формування психологічної готовності дітей до іспиту, научіння ефективних прийомів розуміння, запам’ятовування, узагальнення матеріалу, налагодження конструктивних міжособистісних взаємин тощо.  Також освітній центр для своїх учасників організовує безкоштовні щотижневі психолого-педагогічні мінітренінги, організовує онлайн-івенти для вчителів усієї України. Відеоролики про "Школу успіху": https://successnizhin.blogspot.com/2021/06/2021.html

4. Увійшла в ТОП-50 найкращих учителів України (Національна освітня премія «Global Teacher Prize Ukraine – 2018»), до вісімки найкращих учителів української літератури (Національна освітня премія «Global Teacher Prize Ukraine – 2017») (http://officiel-online.com/news?id=8707).

5. Мене знають і поважають на Чернігівщині, упізнають на всеукраїнських заходах. Пишаюся, що маю багато віртуальних та реальних  друзів зі всієї України завдяки ФБ та цікавим проєктам («Молодь дебатує», «БомбеЗНО», «Global Teacher Prize Ukraine», «Учитель року», «На урок»).

6. Авторка та координаторка всеукраїнських проєктів: «Літня школа для освітян України» (2019), «Українська та світова література в сучасному контексті» (2012-2015), співорганізаторка Серпневої (не)конференції ECamp Nizhyn (2018), (не)уроку «Ранковий кави аромат» (2019).

7. В онлайн-середовищі реалізувала проєкти: «Створення колективного посібника в онлайн-просторі» (2021); «Інноваційний Олімп освітян України» (2018-2020), “Онлайн-батл-дипломатія: крок до взаєморозуміння” (відбудеться 27 серпня 2021 р.).

8. Координаторка Міжрегіонального етапу німецько-українського конкурсу «Молодь дебатує» (2018 р.).

9. Я засновниця «Клубу щасливих освітян»; член освітнього осередку «PedHub»; співзасновниця ГО «Ініціатива в дії»; адміністраторка ФБ-груп «Цікавинки на урок» та «Підготовка до ЗНО з української мови та літератури».

10. Успішно завершила 28 курсів офлайн та онлайн, узяла участь у 70 конференціях та 18 (не)конференціях, 92 вебінарах, 7 фестивалях, марафонах, 21 тренінгу, 5 проєктах.

11. Сертифікована тренерка «Jugend debattiert», «Спікер вебінарів».

13. Співавторка, редакторка, дизайнерка навчальних посібників: «Знай українську! (сучасний підхід у підготовці до ЗНО)», «Пізнай мистецтво художнього слова (сучасний підхід у підготовці до ЗНО)», «Формування позитивного мислення старшокласників у процесі вивчення сучасної української літератури (теоретичний аспект проблеми, програма, орієнтовне календарно-тематичне планування, розгорнуті конспекти занять)», «Практикум із самовиховання», «Сімейно орієнтований підхід та інтегровані соціальні служби як складові системи гейткіпінгу».

14. Авторка посібників: «Підготовка до ЗНО (українська література) (9 клас)», «Підготовка до ЗНО (українська література) (10 клас)», «Підготовка до ЗНО (українська література) (11 клас)», «Ґендерне позиціонування в українській літературі 70-90 років ХІХ ст. (на матеріалах творчості І. Нечуя-Левицького та Панаса Мирного)» (2 вид.),  «Ґендерна теорія в таблицях і схемах», «Застосування ґендерного підходу  в процесі вивчення  української літератури», «Шлях до самоактуалізації. Ч. 1»,  «Шлях до самоактуалізації. Ч. 2»,  «Підготовка учнів до ЗНО (узагальнення вивченого матеріалу з української літератури: інтерактивні вправи)», «Читацький щоденник з української літератури» (9 клас), «Читацький щоденник з української літератури» (10 клас), «Читацький щоденник з української літератури» (11 клас), «Експрес-завдання з української літератури», «Експрес-тести з української мови», «Флешкартки з української літератури», «Флешкартки з української мови», «Інноваційний Олімп освітян України (2018, 2019, 2020).

15. Авторка 140 статей у фахових виданнях та збірниках конференцій публікацій, 60 онлайн-курсів, 20 майстер-класів, 26 вебінарів,  8 семінарів, 8 тренінгів, 29 уроків для вчителів України; призер 39 освітянських всеукраїнських та обласних конкурсів; організаторка заходів для освітян.

16. Зареєстрована на Edway як суб’єктом підвищення кваліфікації (сторінка https://edway.in.ua/uk/spk/74/detail/, зареєстровано 10 активностей для вчителів).

17. Брала участь у проєкті «БомбеЗНО», координувала організаційні моменти в Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів (Кам’янська ЗОШ, 2019 р.).

18. Разом з іншими колегами розробляла Концепцію комплексної програми парламентської просвіти (Київ, 2019 р.)

19. Спікерка 71 конференції, 6 регіональних (не)конференцій (Київ, Ніжин, Суми, Чернігів, Конотоп (2018-2019), V Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» (2014), VІІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій (2018), «Web-STEM-школа» (2018) https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=8RbrNwf6iPg, онлайн-марафону «Сучасні стратегії формувального оцінювання» (Ромни, 2021), ZOOM-зустрічі від ГО «Три парасолі» «Бренд школи. Персональний бренд» (2020), МО викладачів філологічних дисциплін ВСП ПФК НУК імені адмірала Макарова Костюкова (Первомайськ, 2021), «Всеосвіта» (2019, https://vseosvita.ua/webinar/osoblivosti-vikoristanna-fles-kartok-u-procesi-vivcenna-ukrainskoi-movi-ta-literaturi-59.html?fbclid=IwAR30qgzNGpqypBamofeemnEjxpTPhnF2Fmf3ziRmyQfjKzk9-mw6K7nFwDw ), на практичному інтенсиві освітнього проекту «На урок» (Харків, 2019 р.) https://www.youtube.com/watch?v=Ay4dyBDvG_c 

20. Тренерка воркшопу для освітян Ніжина (Ніжин, 2021), Серпневого семінару для вчителів Чернігівської області (Бреч, 2019).

21. Підготувала 15 призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, 22 призерів Всеукраїнської шкільної дистанційної олімпіади з української мови «Всеосвіта», 14 - Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з української мови та літератури «На урок», 10 призерів Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, психології та педагогіки, 10 призерів всеукраїнських, обласних конкурсів.

22. Підготувала 115 учнів до участі в конференціях (https://tatianasiltsc.blogspot.com/p/blog-page_93.html ), 118 – у написанні наукових статей, 9 – практикумів (https://tatianasiltsc.blogspot.com/p/blog-page_91.html ).

23. Підготувала 50 учнів, які на ЗНО з української мови та літератури набрали 180-200 балів.

24.  Маю більше 100 нагород.

25. Устигаю всім відповісти, поставити лайки, переглянути події дня, перевірити пошту, відповісти на 100 дзвінків за день, провести уроки в «Школі успіху», підготуватися до 4-годинного вебінару (2-3 рази на місяць), розробити матеріали онлайн-курсів, провести майстер-клас чи тренінг, вебінар, засідання «Клубу щасливих освітян», продати через інтернет авторські посібники, не встигаю по-людськи поїсти, поспать, відпочить, але все ж знаходжу для цього окремі дні.

26. Вивчала систему освіти Польщі, Німеччини, Чехії, Австрії.

27. Учасниця всеукраїнських та міжнародних проєктів:  «Молодь дебатує» (2018-2019), «БомбеЗНО» (2019), «Герої малого бізнесу» (2021), «Мій освітній стартап» (2021); «Найбільший урок у світі» (2018-2019), «Усесвітній день гідності в Україні».

28. Член журі німецько-українського проєкту «Молодь дебатує» (2018), міських конкурсів з української мови (2005-2019), член конкурсної комісії виборів керівників закладів середньої освіти (2021).

 

Немає коментарів:

Дописати коментар